Zawyżony rachunek

Końcowy fragment artykułu Marka Beylina pt. „W imieniu zamordowanych Żydów”

„Nie sądzę, by zabijanie Żydów przez polskich chłopów było społeczną normą, jak sugerują Grossowie. Stało się raczej krańcowym rezultatem przekonania, że Żydów warto i można łupić

Z Żydów chronionych z pobudek altruistycznych przeżyło 48 proc., a tylko 6 proc. uratowało życie, gdy objęła ich pomoc za pieniądze

Dla większości chłopów żydowscy uciekinierzy stali się nosicielami rzeczy, nie człowieczeństwa”

Jakim prawem używa się bezpodstawnych uogólnienień typu „dla większości chłopów”?

Nie jeden Beylin mówi w takim tonie. Więcej tego rodzaju tekstów można znaleźć w serwisie Gazety Wyborczej: „Obrzeża Zagłady”.

Do piekielnego pieca dokłada też Władysław Bartoszewski, który w wywiadzie dla tygodnia „Die Welt” powiedział między innymi:

„Mieszkałem w Warszawie przy ulicy Mickiewicza, w kamienicy pełnej inteligencji. Jeśli ktoś się bał, to nie Niemców. Gdy niemiecki oficer zobaczył mnie na ulicy i nie miał rozkazu aresztowania, nie musiałem się go obawiać. Ale gdy sąsiad Polak zauważył, że kupiłem więcej chleba niż normalnie, wtedy musiałem się bać”.

I tekst opublikowany niedawno (01.03.2011) w Gazecie Wyborczej: „Uratowany przez esesmana”

17 mgnień wiosny - film

Reklamy

33 thoughts on “Zawyżony rachunek

 1. lavinka

  Bo to jest tak, że mordowali ludzie. Nie Niemcy, nie Polacy, nawet Żyd Żyda potrafił straszyć śmiercią(poczytajcie wspomnienia Edelmana z getta). Po prostu poszła fama, że Żydzi mają dużo złota. A Polak tym nie różni się od Niemca, że tak samo lubi złoto. Zwłaszcza to, na które nie musi pracować. BTW radzieccy żołnierze też kopali po cichu po grobach. Przecież nie szukali pieczarek.

  Polubienie

  Odpowiedz
 2. Moon Autor wpisu

  Bez wątpienia groby były przekopywane. W rożnych miejscach po wojnie, w całej Europie zapewne. Wojna, nędza, demoralizacja.

  „Złotych żniw” spodziewał się pan Gross. Po kolejnej, nie do końca zgodnej z faktami, książce.

  Uderzające jest, że dziennikarze związani ze środowiskiem „Gazety Wyborczej”, a często także z kulturą żydowską, dokonali podziału na ludzi i podludzi. Są szlachetni, biedni Żydzi (ludzie) i zezwierzęciali polscy chłopi (zwykle pijani, na wpół nienormalni czy skrajnie zdemoralizowani, pełni morderczych instynktów, itd).

  Polubienie

  Odpowiedz
 3. Polak

  Hieny opisane przez Finkelsteina zmuszają nas do nagłośnienia szerszego kontekstu.
  Szanując traumę -szlachetnie przemilczeliśmy pewne aspekty.
  Przedsiębiorstwo holokaust „odwdzięczyło się” jak zwykle .
  Zmuszeni jesteśmy do zadania pewnych pytań :

  KTO przejmował majątki po powstańcach styczniowych ?
  KTO zajmował mieszkanka „służbowe” za czasów Bermana ?
  KTO wysyłał Polaków pociągami śmierci na Kresach a potem kradł pozostawione przez nieszczęśników – przysłowiowe pierzyny?
  KTO po 89 przejął mnóstwo nieruchomości pomimo tego iż wcześniej dostał już odszkodowania od sprawców-Niemców ?
  Do tego lichwa, rozpijanie chłopów, oszustwa, mafijne intrygi etc
  KTO wymendził już od Polski cięzkie miliardy (nie tylko w nieruchomościach) ?
  KTO zrobił na tragedii II wojny geszeft wielokrotnie a teraz wyciąga łapy do kraju najbardziej poszkodowanego ?

  Polubienie

  Odpowiedz
 4. Polak

  Pamiętasz Moon dyskusję nt talmudu –
  bardzo agresywnie zarzucali mi wszelkie myślo-zbrodnie za „antysemickie” teorie spiskowe nt tej księgi
  A tym bardziej za przypuszczenia iż brak prawdy o antygojowskich aspektach może byc przyczyną
  tego,że dalej będzie to wywierać wpływy
  na fanatyków.
  Aczkolwiek przyznac muszę iz nie spodziewałem się
  że tak wpływowy rabin może byc tym skażony:
  rp.pl » Wiadomości » Świat » Kościoły i religie
  Rabin: goje żyją po to, by usługiwać Żydom
  Piotr Zychowicz 22-10-2010, ostatnia aktualizacja 22-10-2010 13:14

  Jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych
  Rabin Owadia Josef
  źródło: AFP
  Rabin Owadia Josef
  +zobacz więcej

  Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem – zdaniem większości Żydów – grubo przesadził.

  – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

  – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

  Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję Channel 10. Wywołały zdumienie i oburzenie w Izraelu.

  – To, co wygaduje Josef, podpada pod ustawę o zakazie szerzenia rasizmu. Od tego człowieka zależy jednak istnienie rządu. Dlatego władze nie kiwną palcem – powiedział „Rz” Uri Huppert, specjalista ds. judaizmu z Jerozolimy. W taki sposób o nie-Żydach myślą tylko najbardziej radykalni ortodoksi. Oni jednak tak samo, a może nawet jeszcze bardziej, nienawidzą świeckich Żydów – dodał.

  Rabina Josefa potępiły organizacje żydowskie ze Stanów Zjednoczonych, które na co dzień zwalczają antysemityzm. – Te słowa to obraza ludzkiej godności i równości. Judaizm naucza czegoś zupełnie innego – oświadczył szef Amerykańskiego Kongresu Żydów David Harris. – To bardzo niepokojące, gdy religijny przywódca, w szczególności rabin, naucza nienawiści i dzieli ludzi – wtórował mu Abraham Foxman z Ligi przeciwko Zniesławieniu.

  Nawet wielu ortodoksyjnych rabinów odcina się od wypowiedzi Owadii Josefa. – On jest znany z tego, że jest humorzasty i często mówi dziwne rzeczy bez zastanowienia. Jako ortodoksyjny rabin czułem się zażenowany, słysząc jego ostatnią wypowiedź – powiedział „Rz” rabin Mosze Jakow Poupko z Jerozolimy. – Tak jak przedstawiciele innych religii oczywiście uważamy, że to my, Żydzi, mamy rację i dostęp do prawdy. Nie oznacza to jednak, że pogardzamy innymi ludźmi – zapewnił rabin Poupko.
  Rzeczpospolita

  Polubienie

  Odpowiedz
 5. Polak

  Inny przykład.Przypomina mi się sprawa zabójstwa dziecka Piaseckiego . Ciekaw jestem czy „ukarzą” go tak jak Uri Brodskiego :
  PAP
  19-08-2010, 13:04
  Rabin, który napisał książkę usprawiedliwiającą w niektórych okolicznościach śmierć gojów, w tym dzieci, został w czwartek zatrzymany przez policję izraelską.

  Rabin Josef Elicur, mieszkający w żydowskim osiedlu na Zachodnim Brzegu Jordanu, jest podejrzany o podżeganie do nienawiści na tle rasowym i do przemocy.

  W opublikowanej na początku roku książce, której Elicur jest współautorem, napisano, że nie-Żydzi nie są „z natury obiektem współczucia”, a ich atakowanie „może powstrzymać ich szczwane zapędy” – pisze dziennik „Haarec”.

  Obaj autorzy uważają również, że zabijanie dzieci „wrogów Izraela” może być dozwolone, gdyż „jest jasne, że będą żywiły wobec nas przesądy, jak dorosną”.

  „Wszędzie tam, gdzie wpływy gojów stanowią zagrożenie dla przetrwania Izraela, jest dozwolone ich zabijanie, nawet jeśli chodzi o sprawiedliwych wśród narodów świata” – piszą rabini.

  Polubienie

  Odpowiedz
 6. Polak

  Skutek nagonek :
  Zabił Polaka, za… wywołanie II wojny światowej

  Mojawyspa.co.uk | Wtorek, 8 lutego 2011

  Przed sądem w Londynie trwa proces Holendra oskarżonego o zabójstwo 19-letniego Polaka. Powodem ataku była narodowość ofiary. Oskarżony m.in. obwiniał Polskę o wybuch II wojny światowej.

  19-letni Marcin B. został zaatakowany nożem w pobliżu stacji autobusowej Finsbury Park w północnym Londynie. Polak mieszkał w Tottenham. Atakującym okazał się 33-leni Holender. Przed sądem nie przyznaje się do zabójstwa – czytamy w serwisie BBC News.

  Policjantom udało się ustalić, że Polak tuż przed zdarzeniem był nagabywany przez 33-latka. Holender publicznie wygłaszał tezy m.in. o tym, że „to Polska odpowiada za wybuch II wojny światowej”. Głośno też narzekał na Polaków twierdząc, że wkrótce poleje się krew. – Mówił wiele dziwnych rzeczy. Groził Polakom, że dopadnie każdego z nich – mówi prokurator Roger Smart.

  Głośne wywody Holendra na przystanku autobusowym pod adresem Polaka sprawiły, że ten i jego dziewczyna w końcu zareagowali. Zaczęła się kłótnia. Nagle 33-latek wyciągnął nóż i zadał śmiertelne ciosy 19-letniemu Polakowi.

  Małgorzata Jarek

  Polubienie

  Odpowiedz
 7. Moon Autor wpisu

  Witaj!

  Pamiętam tę dyskusje, ponad 1000 czy 2000 postów na forum.

  Zadałeś ważne pytania:

  „KTO przejmował majątki po powstańcach styczniowych ?
  KTO zajmował mieszkanka „służbowe” za czasów Bermana ?
  KTO wysyłał Polaków pociagami śmierci na Kresach a potem kradł pozostawione przez nieszczęśników – przysłowiowe pierzyny?
  KTO po 89 przejął mnóstwo nieruchomości pomimo tego iż wczesniej dostał już odszkodowania od sprawców-Niemców ?
  Do tego lichwa, rozpijanie chłopów, oszustwa, mafijne intrygi etc
  KTO wymendził już od Polski cięzkie miliardy (nie tylko w nieruchomościach)?
  KTO zrobił na tragedii II wojny geszeft wielokrotnie a teraz wyciąga łapy do kraju najbardziej poszkodowanego ?”

  „Żydzi rozczarowani wstrzymaniem reprywatyzacji w Polsce”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9247222,Zydzi_rozczarowani_wstrzymaniem_reprywatyzacji_w_Polsce.html;SERWISYN_SID=FxCcPJ5hbyn2p3jvnrgm22J6w2shCGHLT1j1LDNZM3QVzBmpSTqj!-266355979

  Gross miał polepszyć klimat moralny?

  PS.
  A na marginesie…

  „Ponieważ czasami należy zaprzeczyć Holocaustowi”
  http://filozofia.tv/2010/12/poniewaz-czasami-nalezy-zaprzeczyc-holocaustowi/

  Polubienie

  Odpowiedz
 8. Polak

  Czołem.
  „Dyskusja” w „3” nt.
  Jedna „strona” -przedstawiciel gminy zydowskiej.
  Druga „strona” prześcigająca „interlokutora” w politycznej poprawności.
  Wtórujący im „dziennikarz” -chorągiewka.
  Udało mi się dodzwonić w 17 min audycji.
  W odpowiedzi na moje pytania-tradycyjne zaklęcia typu
  „nienawiść” i płynne przejście do „tolerancyjnej” groźby
  pod moim adresem „…tacy ludzie juz niedługa będą bać się wygłaszać swoje poglądy…”.
  Jak wielka jest determinacja zdrajców-skoro taka żałosna ciota jak „profesor” Krzemiński nie waha się
  nie tylko opluskwiac mnie na najbardziej plugawy sposób ale wręcz grozić.
  Jak nie będziemy równie zdeterminowani to niebawem
  duchowi i biologiczni potomkowie stalinowskich kreatur zafundują nam powtórkę z rozrywki.
  W końcówce audycji temat kasy -„logika” geszefciarzy
  -jak ktoś protestuje przeciw okradaniu to …
  „zazdrości” złodziejowi.
  Link do audycji:
  http://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/309080,Zyd-bardziej-lubiany-ale
  Pozdrawiam.

  Polubienie

  Odpowiedz
 9. Moon Autor wpisu

  Z artykułu:

  >>”Czy któraś z mniejszości narodowych ma za duży wpływ na sprawy naszego kraju?” w 2002 r. Żydów wymieniło 19 proc. badanych, w 2010 – zaledwie 6 proc.<<

  W 2002 prezydentem był Aleksander Kwaśniewski, wiec to wyjaśnia zmianę w wynikach ankiety.

  A poza tym to:

  "10 lipca 2001 w czasie obchodów 60. rocznicy pogromu w Jedwabnem Aleksander Kwaśniewski, w obecności ambasadora Izraela Szewacha Weissa, oficjalnie, "w imieniu swoim i tych Polaków, których sumienie jest poruszone tamtą zbrodnią", przeprosił za nią oraz oddał hołd pomordowanym. Oprócz aprobaty szerokich środowisk, w tym żydowskich, spotkało się to także z krytyką środowisk niepoczuwających się do odpowiedzialności Polaków za zbrodnię, jak i tych podkreślających, że prezydent nie ma prawa przepraszać "w imieniu całego narodu"
  (Wikipedia)

  Polubienie

  Odpowiedz
 10. Polak

  Po raz kolejny w tej audycji obserwuję taką oto sytuację
  – teza „antysemicka” – w tym wypadku dot tego jakoby Żydzi mieli nadmierne wpływy zostaje potwierdzona
  przez samych Żydów bądź polskojęzycznych harcowników.
  Warto posłuchać -wystarczy kliknąć na ikonkę obok artykułu -wypowiedzi -szczególnie Krzemińskiego
  odsłaniają rąbek tego co nam szykują.

  Polubienie

  Odpowiedz
 11. Moon Autor wpisu

  Jestem tak samo antysemicka, jak i antypolska.

  A co to znaczy? „Krzemińscy” mogą sobie teraz interpretować. I tak zwykle wszystko dopasowują do swoich fałszywych tez.

  Polubienie

  Odpowiedz
 12. Polak

  O antysemityzmie bezobjawowym słyszałem.
  A czy Twój antypolonizm objawia się w jakiś widoczny sposób?
  A może zwykła przekora … .
  „Krzemińscy” mają moc sprawczą zaszczucia ze skutkiem śmiertelnym (przykład dr Ratajczaka).

  Polubienie

  Odpowiedz
 13. Polak

  Jest szerszy kontekst-totalna nagonka na Polskę.
  I są różne rodzaje krytyki-np krytyka polskich wad
  w „Myślach nowoczesnego Polaka” autorstwa Dmowskiego
  jest jak dla mnie zbyt radykalna i nie do końca zgadzam się ze wszystkim co tam napisał ale doceniam-szczególnie wskazane tam drogi wyjścia.
  Plugawe nagonki typu -wszyscy Polacy mają mordercze skłonności ,wszyscy Polacy nie marzą o niczym innym jak tylko o grzebaniu w trzewiach gnijących trupów zydowskich w poszukiwaniu złota- z tym nie można dyskutować. Z tym należy walczyć.
  A w czasach walki nie eksponowac swego antypolonizmu
  czy raczej „antypolonizmu”.
  Krytyka jest zdrowa i potrzebna.
  Jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu,że ostatnio znaczna część Polaków uległa koszmarnej mieszance
  marazmu,zakompleksienia oraz masochizmu.
  W kontekście nagonki przedsiębiorstwa holokaust
  dodam,że za mało mówi się dziś o takich patriotach polskich zydowskiego pochodzenia,którzy stają po stronie prawdy.
  Dawniej symbolem takiej postawy był Marian Hemar
  dziś dla mnie takim symbolem jest Pan Zambrowski.
  Tak ,tak -to nie jest przypadkowa zbieżnośc nazwisk.
  Swego czasu na spotkaniu z Grossem Pan Z. opowiadał o tym jak to Gross „sprzedał” ich grupę w 68 roku.
  Wywołał tym spore zamieszanie wśród dziennikarzy.
  Ja byłem wtedy jeszcze na tyle naiwny,ze sądziłem
  iż będzie to następnego dnia news nr one.
  Media przemilczały … .

  Polubienie

  Odpowiedz
 14. Moon Autor wpisu

  Może przesadzone oskarżenia biorą się stąd…

  Najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce „Eichmann w Jerozolimie” (Kraków 1987). Napisała tam m.in. (s. 151): „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii”.

  http://www.nowyekran.pl/error-404/

  Polubienie

  Odpowiedz
 15. Polak

  To poparcie USA dla przedsiębiorstwa holokaust w sumie nie zaskakuje -jednak po tym jak „nasi” rządzący -i to z róznych opcji wysługiwali się światowemu żandarmowi tak jednoznacznie antypolskie stanowisko jednak mnie zdziwiło .
  Może chodzi o stworzenie wrażenia ,że po raz kolejny nas „sprzedali”.
  Mówiąc szczerze san się nad tym zastanawiam. 10.04 szczególnie dał mi do myślenia.
  Czy KGBowcy poważyli by się na zabicie tak wielu „współpracowników” USA (być może współpracowników w dobrej wierze) gdyby wcześniej Obama- lokaj wiadomego lobby nie dał czytelnego sygnału w dn 17 września ?

  Polubienie

  Odpowiedz
 16. Polak

  Czy prawa do reparacji powinny być takie same dla tych ,którym zabrano i po dzis dzień nie dostali nic w zamian
  jak dla tych co na realizacji roszczeń zrobili mega-geszeft wielokrotnie, co w znacznej części dorobili się na przekrętach-
  -krzywdzie gospodarzy ,dla tych ,którzy swoje nieruchomości zadłużyli w znacznym stopniu ?!
  Dlaczego tak małe kraje jak Litwa potrafiły pogonić HIENY ?!
  Dlaczego kilkutysieczna gmina dostała mienie o wartości -w/g róznych szacunków nawet do 50 MLD PLN ?!
  Dlaczego biedna Polska bije absolutny rekord świata w nakładach na promocje ich kultury w przeliczeniu na jednego członka tej społeczności(ich muzeum ma kosztować 20 razy tyle /sic!/co muzeum powstania ?!
  Dlaczego nikt nie wie ile przejęli prywatni cwaniaczkowie(np na południu Polski na „podstawie” ustnej relacji sporządzonej w Izraelu) ?!
  Dlaczego mogą zabijać (dr Ratajczak,dziecko Piaseckiego) ?!
  Dlaczego antypolonizm jest promowany a anemiczne próby prostowania są karane ?!

  Polubienie

  Odpowiedz
 17. veroniso

  Akurat jak pojawił się Twój post, trafiłam w prasie lokalnej na; http://szumowski.eu/nagrodzoneprace/grand-prix-nie-mow-nikomu-ze-jestes-zydem,artykul.html?material_id=4d67eb76b564da7d53000000&ciastko=1

  i jeszcze to; http://facet.onet.pl/znani/oni/polska-to-raj-dla-mezczyzn,1,4157740,artykul.html

  Ten temat chodzi mi po głowie jak czołg, po jakimś czasie maszyna rdzewieje, a tu znowu media oliwią działa ….
  Nie mogę się nadziwić jak temat się rozrasta, pączkuje i ma wciąż stan wojny. A podczas wojny prawda umiera pierwsza.
  Serdeczności

  Polubienie

  Odpowiedz
 18. Polak

  „Wojna” to określenie adekwatne do sytuacji. Kiedy okradają nas na potęgę a w imię
  tego niegodnego geszeftu dorabiają nam gębę taka jak Niemcy dorabiali Żydom w latach nazizmu -można mówić o wojnie.
  Ta wojna trwa nieprzerwanie od lat. Polacy anemicznie tłumaczą się tylko w momentach
  nasilenia ataku. Napastnicy opluwają,przejmują mienie,przygotowują kadry ,pozbywają się niewygodnych,terroryzują etc konsekwentnie i nieprzerwanie.
  Obserwacje Pana Fogelmana sa ciekawe -jednak w takich sytuacjach zawsze zastanawia mnie jak wnikliwe sa obserwacje naszej rzeczywistości a nikłe sa odniesienia
  do pozycji kobiety w cywilizacji żydowskiej – a te są równie ciekawe.
  W cywilizacji łacińskiej pozycja kobiety była wyższa niż w przypadku innych cywilizacji. Polki -nawet te ,które sobie tego bardzo nie zyczyły -musiały emancypować się w ekspresowym tempie kiedy ich mężów zesłano na Syberię.
  Odrodzone państwo polskie już w pierwszym roku nadały kobietom prawa wyborcze-
  wtedy kiedy trapione było problemami równie wielkimi-przed innymi krajami –
  w tym np na długo przed Szwajcarią.
  Dziś po latach komuny Polska nadrabia zaległości w tej dziedzinie.
  W cywilizacji zydowskiej pozycja kobiety po dzis dzień jest o wiele gorsza.
  Pamiętam wspomnienia pewnej pani,która wyjechała z Polski na fali antysemickich represji w 68 .Nie wspominała dobrze swego małżeństwa-w pamięci utkwiło mi jak to „podziekwano jej za współpracę”. Stanęła w wyznaczonym miejscu (oczywiście podczas „sprawy rozwodowej” nie miała prawa nawet sie odezwać)-po czym rzucono jej akt rozwodu -ponieważ podanie je do reki byłoby niegodne.
  Przy okazji także nasuwa się porównanie tego jak traktowane są małżeństwa mieszane
  w obu tych cywilizacjach.
  Dziś w obliczu plagi udawania Polaków tylko po to zeby tym skuteczniej szkodzić
  niestety także wielu Polaków uległo obsesji i na wieść o żydowskim pochodzeniu interlokutora od razu traktuja go jak przeciwnika. Jest to potęgowane przez prowokatorów – tzw „psy pasterskie” zaganiają do stada tych co w imie prawdy stają po stronie gojów. Jest to o tyle kuriozalne ,że obsesyjny biologizm to domena cywilizacji zydowskiej. W cywilizacji łacińskiej asymilacja była czyms powszechnym
  Pewnym symbolem jest dla mnie to jak wielu działaczy pochodzenia żydowskiego było
  wśród endeków.

  Polubienie

  Odpowiedz
 19. Polak

  Celnie jak to mu się często zdarza.
  Amerykańscy zasymilowani Żydzi nie chcieli chałaciarzy bo to psuło wizerunek nadludzi-wybrańców ,do jakiego aspirowali. Mało tego łożyli na biednych Żydów
  z Europy wschodniej-co im tym bardziej nie leżało.
  Zresztą to przypadłość nie tylko amerykańskich -Żyd z USA -Kirk Duglas sam będąc potomkiem przybyszy ze wschodu był zszokowany (co opisał w swoich wspomnieniach)
  kiedy podróżując po Europie zorientował się,że Zydzi niemieccy po doświadczeniu wojny cały czas mają sie za o wiele lepszych niz Żydzi ze wschodu .

  Polubienie

  Odpowiedz
 20. Moon Autor wpisu

  @veroniso

  Cała ta histeria, wywiady, nierzetelne książki, kłamliwe teksty w prasie, wszystko jest wynikiem traumy po czasach nazizmu i po roku ’68.

  Trauma pomieszała w głowie wielu osobom pochodzenia żydowskiego czy częściowo żydowskiego.

  Lejb Fogelman mówi:

  „To nie jest kwestia sztuczek, ale podejścia do życia. Siły, jaką daje bycie Żydem – dla mnie to jest niewyczerpane źródło szczęścia.”

  http://facet.onet.pl/znani/oni/polska-to-raj-dla-mezczyzn,1,4157740,artykul.html

  Ja nie czerpię siły życiowej z bycia Polką. To już byłaby patologia. U nich patologa jest normą.

  Znowu „narodowość” ponad człowieczeństwem.

  Polubienie

  Odpowiedz
 21. Moon Autor wpisu

  @Polak

  „Jest to potęgowane przez prowokatorów – tzw „psy pasterskie” zaganiają do stada tych co w imie prawdy stają po stronie gojów. Jest to o tyle kuriozalne ,że obsesyjny biologizm to domena cywilizacji zydowskiej. W cywilizacji łacińskiej asymilacja była czyms powszechnym.”

  Zniknie, mam nadzieję, świat żydów i gojów. Czas najwyższy, aby reszta Żydów się zasymilowała, włącznie z żydowskimi rasistami w Izraelu, USA i Europie. Społeczeństwa zamknięte się degenerują. Żydowskie getta wydawały nie tylko geniuszy, także ludzi poważnie chorych czy upośledzonych.

  Chów wsobny

  „Inbred nie zapobiegnie dziedziczeniu cech negatywnych, negatywne cechy dziedziczne występują częściej w chowie wsobnym niż w hodowli bez pokrewieństwa. Inbred nie powoduje wzrostu cech negatywnych, lecz wyraźniej niż chów obcy ujawnia negatywne cechy przodków. Drugim ryzykiem w tej metodzie hodowli jest zmniejszenie różnorodności genów. Ryzykiem następnym jest depresja hodowlana w wyniku inbredu, która łączy w sobie zmniejszenie płodności, zmniejszoną witalność, zmniejszoną odporność na choroby, wydelikacenie fenotypu (coraz cieńsze, słabsze kości, także czaszki) oraz ogólne osłabienie odporności psychicznej.”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ch%C3%B3w_wsobny

  Polubienie

  Odpowiedz
 22. Polak

  Przesadzasz -naród jest wspólnotą naturalną.Nie mam cienia wątpliowości co do negatywnego wpływu tej mniejszości na życie gospodarzy -Polaków (podobnie też jak na zycie rdzennych mieszkańców Palestyny). W sytuacji wojny jest to sprawa drugorzędna
  -ale nie byłbym do końca uczciwy gdybym nie zaznaczył,że każdy naród ma prawo do istnienia. Oczywiśćie nie kosztem innych. W tym konkretnym przypadku sprawą kluczową jest kwestia cywilizacji. Ta w ich przypadku jest w znacznym stopniu patologiczna.
  Obsesyjny biologizm -jedna z patologii tej cywilizacji był dosyć często omijany
  i to nie tylko poprzez małżeństwa mieszane.Podobnie w przypadku nazizmu -oni także zaczerpnęli pełna garścią z tej cywilizacji. Polecam artykuł z poniekąd -komunistycznego „Przeglądu” -„Zydowscy żołnierze Hitlera”-choc to często bywało objawem irracjonalnej miłosci jaką obdarzali Niemców.Pewnym symbole jest stwierdzenie jednego z dygnitarzy III Rzeszy – o tym kto jest Żydem decyduję ja .
  Obserwacja nt chowu wsobnego- bardzo trafna … .

  Polubienie

  Odpowiedz
 23. Polak

  Dla mnie znamienne są zdjęcia Zydów w pasiakach – w ten sposób blokujacych legalna demonstrację narodowców.
  „Zapomnieli”,ze polscy narodowcy byli więźniami obozów na długo przed nimi. A wielu z nich oddało zycie ratując Zydów (min jeden z głownych ideologów ONR-Mosdorf) pomimo tego iz przed wojna poznali -czasem na swych plecach działalność bojówek zydowskich
  Pomimo zmasowanej akcji propagandowej było ich o wiele mniej niz narodowców(na marsz niepodległosci przyszli nie tylko narodowcy także ludzie zniesmaczeni perfidna nagonką -także ja)-dlatego terroryzowali holokaustem-to maja „obcykane”(choc chyba jeszcze do nich nie dotarło iz coraz to wiecej ludzi jest tym zniesmaczona i ma dosyc permanentnego naduzywania)
  Natomiast w okolicach marszu i nie tylko -takze w pociągach -tam gdzie mieli przewagę atakowali pałami,nozami oraz gazem – w pociagu gdzie od owego gazu ucierpiała m.in opiekunka z dzieckiem.
  Taka perfidna „tolerancja” … .

  Polubienie

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s