Wyznanie

” – Jestem trochę ku…ą z natury, nie mam twardego kręgosłupa – tak pisze o sobie Poniedziałek w swojej książce „Wyjście z cienia”.

(…) Aktor „M jak miłość” w książce wspomina przygodny seks z księdzem. – Ten człowiek nie był zbyt interesujący ani fizycznie, ani psychicznie, był za to potwornie stremowany. Powiedział, że jest świeżo wyświęconym księdzem. Odbyliśmy taki „szaletowy”, wystraszony i zakompleksiony stosunek w pobliżu Uniwersytetu Jagiellońskiego – pisze Poniedziałek.”

Źródło

Nastał czas ujawniania tajemnic naszych elit. Na razie tylko artystycznych. Mam nadzieję, że wkrótce zaczną się również odsłaniać elity polityczne i dowiemy się, kto był Bolkiem, i co Bolek robił z Lolkiem, w której toalecie.

Bolek i Lolek

Bolek i Lolek

Reklamy

5 thoughts on “Wyznanie

 1. Maurycy

  Ciekawe. Ciekawe jest to jak można dużo powiedzieć tak niewiele mówiąc. I jak wiele osób zinterpretuje to jako „wszyscy księża to pedały”…

  Lubię to

  Odpowiedz
 2. caddicus

  Mnie bardziej frapuje i zastanawia potrzeba opisywania siebie od tej bardzo osobistej i bardzo intymnej strony.
  Może tło i zapach szaletu. Ma zwrócić uwagę, że jest ktoś taki jak Jacek Poniedziałek. Gdyby nie te wyznania woniejące uryną, mało kto mówiłby o tym człowieku.
  Parcie na szkło, czy szpaltę jest większe niż instynkt samozachowawczy i dobre wychowanie.

  Lubię to

  Odpowiedz
 3. Moon

  Tego rodzaju wyznania uważam za chory ekshibicjonizm, za którym być może kryje się chęć naprawy samego siebie, po takim swego rodzaju rodzaju oczyszczeniu, a może i nic się nie kryje.

  Lubię to

  Odpowiedz
 4. emerencjanna

  Wszak wolny kraj mamy i nikt nikomu nie broni nic pisać. Póki nie wydaje księdza po nazwisku, problemu nie widzę. Zresztą wszyscy blogerzy wiedzą, że zdradzanie nawet takich rzeczy daje wielką ulgę.

  Lubię to

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s