Adoracja kobiety

Kobiety, jak wiadomo, lubią być adorowane i obdarowywane. Kwiatami, czekoladkami, ptasim mleczkiem i gwiazdką z nieba. Prezenty to forma potwierdzenia ich wartości. Nie chodzi bynajmniej o kupowanie kobiety, ale o docenienie. Im więcej ktoś na mnie wyłoży, tym więcej dla niego znaczę… Mężczyźni bez pieniędzy adorują pięknymi słowami, pod warunkiem, że umieją pięknie mówić. Jeśli nie umieją, to nie adorują, tylko zniechęcają do siebie. Gdy nie masz daru słowa, nie opowiadaj kobiecie o uczuciach, bo może odczuć do Ciebie niechęć, albo Ci nie uwierzy 😉 A najlepiej nie mów nic, tylko działaj, z wyczuciem i wdziękiem. Od czasu do czasu może być trochę męskiej stanowczości, byle nie za dużo i we właściwym momencie. Gdy kobieta także kocha, nie trzeba wielkiej adoracji; wystarczy mały prezent od czasu do czasu, aby nie przestała kochać zbyt szybko 😉

czekoladki w pudełku

P.S.
W latach 80-tych muzyka pop chyba była lepsza od ówczesnego rocka:
Kim Carnes „Bette Davis Eyes” (1981)

Reklamy

9 thoughts on “Adoracja kobiety

 1. quasi-nazi

  W latach osiemdziesiątych było wiele zespołów, które zgrabnie łączyły przebojowość popu z energią muzyki rockowej. Wystarczy wymienić The Smiths, New Model Army, Cocteau Twins, czy Camel (na płycie „Single Factory” głównie). To był najlepszy okres w historii muzyki i to pod każdym względem.

  Polubienie

  Odpowiedz
 2. proday

  Nie odnajduję własnej wartości w prezentach, jakie otrzymuję od partnera. Faceci to z reguły również żadni poeci. A miłość po prostu jest. Czy to gadatliwa, ukwiecona, czy też podana w milczeniu nie ma znaczenia.

  Polubienie

  Odpowiedz
 3. neodg

  Ja adorowałem swoją i słowami i prezentami a ona tego nie doceniała. Nigdy nie miała czasu zawsze były wymówki. Ostatnio miarka się przebrała i postanowiłem to zakończyć. Czułem się wykorzystywany a nie na tym polega związek….

  Polubienie

  Odpowiedz
 4. Moon Autor wpisu

  A poza prezentami, najważniejsze jest „pokrewieństwo dusz”.
  Dlatego też niejeden facet nie może zrozumieć, dlaczego kobieta go odrzuca…

  Polubienie

  Odpowiedz
 5. Moon Autor wpisu

  Życie i miłość nie są tak proste, aby je opisać w blogowych notkach czy komentarzach… Napisałam tę notkę, trochę dla żartu, trochę na poważnie.

  Polubienie

  Odpowiedz
 6. lavinka

  Ja nie lubię. Zwłaszcza dostawać kwiatów. Dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto. W komplementy nie wierzę. Wolę by ktoś poklepał mnie po ramieniu i powiedział: Jest OK.
  Niestety… to za dużo… łatwiej jest szastać pieniędzmi na lewo i prawo niż zainteresować się czy to sprawia komuś przyjemność czy nie…

  Polubienie

  Odpowiedz
 7. neodg

  @Moon

  Tak chyba było. Zwyczajnie miłość zasłoniła mi oczy. Człowiek nie powinien niczego żałować w życiu. Zresztą nasza sytuacja była trochę skomplikowana. Trzeba żyć dalej i tyle.

  Polubienie

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s